KONST / Litografier / Litografi 13872148
nr 1387 2148
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, "Skärkarls-skär". Signerad, numrerad 32/75. Bär dedikation. Motivet: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:34:04
100 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson